Wypożyczalnia

Wypożyczamy:

Profesjonalna czekoladowa fontanna Chocalo.

Zachwyć Gości niesamowitym widokiem czterokaskadowej fontanny czekoladowej i smakiem rozpływającej się w ustach czekolady.

Podczas pracy wygląda jak piętrowy tort. Czekolada spływa po kaskadach, a goście mogą zanurzać w niej kawałki owoców, pianki, ciasteczka.

Mała fontanna czekoladowa

Na mniejsze przyjęcia, do ok. 15 osób, polecam małą fontannę czekoladową. Będzie atrakcją zwłaszcza na imprezach dla dzieci i podczas romantycznej kolacji.

Wytwornica baniek mydlanych Bubble Blast


Jeśli chcecie, by Waszą uroczystość uświetnił pokaz tęczowych baniek mydlanych, który zachwyci dorosłych i sprawi radość najmłodszym, oferujemy wynajem profesjonalnej wytwornicy baniek mydlanych.

Dzięki bardzo dużej wydajności – 200 bąbelków na minutę wydmuchiwanych wysoko do góry na znaczną odległość jest w stanie uświetnić każdą uroczystość i imprezę. Załączony pilot daje możliwość regulacji czasowej oraz szybkości wytwarzania baniek, co sprawia, że wytwornice z łatwością można dostosować do aktualnych potrzeb.

Fontanna alkoholowa

Postaw fontannę alkoholową w miejscu, do którego wszyscy goście będą mieć dostęp. Idealnie skomponuje się z każdym stylem przyjęcia. Można ją przystroić kwiatami, owocami, nalać do niej wybrany alkohol, wino, drinki, poncze a także napoje. Idealnie sprawdzi się w roli „open drinka”.

Fontanna alkoholowa Apex 3001-S

Fontanna jest podświetlana. Może obsłużyć nawet 120-osobowe wesele. W trakcie imprezy można dolewać alkohol.