Imprezy dla dzieci

Animacje weselne dla dzieci

 

Kiedy na zaproszeniu na wesele widnieje napis: „wraz z dziećmi”, wielu rodziców zaczyna zastanawiać się, czy zabrać pociechy ze sobą, czy zostawić w domu. Pojawia się dylemat: Jeśli zostawimy dzieci z babcią, nie będą mogły uczestniczyć w najważniejszym dniu dla ukochanej cioci czy wujka. Zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla maluchów może to być smutna wiadomość. Z zabraniem dzieci wiąże się także wiele problemów: trudno pogodzić dobrą zabawę dorosłych z karmieniem, znudzeniem, płaczem, ciągłymi pielgrzymkami do toalety najmłodszych uczestników imprezy. Pojawia się też kłopot ze spaniem, gdy w połowie wesela dziecko jest już zbyt zmęczone.

A przecież uczestnictwo w przyjęciu weselnym to niezapomniane przeżycie także dla najmłodszych. Aby ten dzień był dla nich wyjątkowy a rodzice mogli bez obaw o swoje pociechy uczestniczyć w imprezie, firma „Eleganti” proponuje Państwu zorganizowanie animacji weselnych dla dzieci.

Zabawy organizują doświadczeni animatorzy na co dzień pracujący z dziećmi w przedszkolach, szkołach i świetlicach oraz prowadzący imprezy dla dzieci w „Eleganti”. Większość naszych animatorek to mamy. Dzięki temu świetnie rozumieją potrzeby milusińskich.

Animacje weselne trwają minimum 3 godziny. Prowadzone są według scenariuszy:

– uwzględniających liczbę i wiek dzieci
– powiązanych z tematyką ślubno-weselną
– uwzględniających motyw przewodni wesela
– nie kolidujących ze scenariuszem całego przyjęcia
– dostosowanych do pory roku, okresów świątecznych, w których przypada wesele
– uwzględniających pomysły i życzenia Pary Młodej.

Animacje zawierają:

– gry i zabawy ruchowe
– zabawy plastyczne
– zabawy z chustą animacyjną KLANZY (5m)
– konkursy
– malowanie twarzy
– zaplatanie warkoczyków z kolorowych sztucznych włosów
– skręcanie baloników modelinowych
– robienie pamiątkowego prezentu dla Młodej Pary
– kolorowy korowód dzieci wręczających prezent dla Państwa Młodych.

Dodatkowe atrakcje:

– fontanna czekoladowa
– piniata
– puszczanie baniek mydlanych
– puszczanie olbrzymich baniek mydlanych
– zabawki dmuchane
– chodząca maskotka
– klauni
– wróżki
– szczudlarze
– magik.

Opieka animatorów na weselu sprowadza się do zorganizowania atrakcyjnych zabaw dla dzieci oraz pomocy w nakładaniu posiłków i jedzeniu podczas przerw (opcja oddzielnych stolików dla dzieci). Na życzenie Państwa układamy dzieci do snu i czuwamy nad nimi do końca wesela w oddzielnym pokoju hotelowym w miejscu przyjęcia. Proponujemy także opiekę nad małymi dziećmi do trzeciego roku życia. Zapewniamy zabawki odpowiednie do wieku.

Zapraszamy do współpracy hotele, restauracje, kawiarnie, kluby dziecięce a także szkoły, przedszkola, świetlice, parafie.